o nas

Wcieliliśmy w życie hasło „rzuć wszystko i zamieszkaj na wsi” i znaleźliśmy miejsce na końcu świata, ale zaledwie 145 km od Warszawy , a z Lublina tylko 44 km. Stworzyliśmy ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne, bo lubimy gościć ludzi i kochamy naturę. Jedno z nas jest architektem wnętrz i od wielu lat tworzy wnętrza, w których chce się być. Drugie jest muzykiem, który przez lata zwiedził wiele hoteli i moteli na całym świecie. Prywatnie jesteśmy motocyklistami i kilka razy w roku korzystamy w Polsce i w Europie z przeróżnych miejsc noclegowych. Mamy nadzieję, że te doświadczenia pozwoliły nam stworzyć miejsce doskonałe do odpoczynku i relaksu.

Gołębnik otacza Kazimierski Park Krajobrazowy, dolina Potoku Witoszyńskiego, wszechobecne wzgórza i wąwozy. Jednocześnie w niedalekiej odległości znajdujemy atrakcje Kazimierza Dolnego (9 km) i Nałęczowa (14 km). Tak to sobie wymarzyliśmy. Ekologicznie, powoli, daleko i blisko.

Gołębnik zbudowaliśmy w miejscu podupadłego gospodarstwa otoczonego starym sadem.

Oddajemy do Państwa dyspozycji:

  • Bungalowy mieszkalne. Wybudowane w ekologicznej technologii „strawbale’’. Konstrukcja szkieletowa wypełniona kostkami żytniej słomy. Każdy pokój z osobnym wejściem, antresolą i łazienką. Dwa łóżka na dole i kolejne dwa na dużej antresoli. Stawiamy na reset, w Gołębniku nie ma TV i Wi-Fi.
  • Stodoła 120 m2, wraz z zadaszonym tarasem 80 m2. Sala bankietowo-konfrencyjna powstała z adaptacji istniejącej stodoły, przy zachowaniu klimatu oryginału. Można tu zorganizować komunię, chrzciny, szkolenia lub warsztaty. Projektor.
  • Kuchnia. Lubimy gotować i naszym gościom proponujemy smaczne posiłki. Dania kuchni regionalnej (ale nie tylko) w wersji autorskiej z wykorzystaniem, głównie, produktów z zaprzyjaźnionych okolicznych gospodarstw. Zapraszamy na śniadania i obiadolacje.
  • Parking przy obiekcie
Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.

GOŁĘBNIK
Agroturystyczne Ekologiczne Gospodarstwo
Rzeczyca 8, 24-120 Kazimierz Dolny
+48 81 865 12 72, et.golebnik@gmail.com

Copyright © Gołębnik. All rights reserved.
//chotekstudio - tworzenie stron internetowych